TUBE CABLE LUGS KRF/150-16 image 1
TUBE CABLE LUGS KRF/150-16 image 2
TUBE CABLE LUGS KRF/150-16 thumbnail 1
TUBE CABLE LUGS KRF/150-16 thumbnail 2
TUBE CABLE LUGS KRF/150-16
Commande uniquement Quantité minimale de commande: 25
Prix (hors TVA):
Ce prix est valable jusqu’au 30.09.26
EAN: 4044773202304
MPN: 61803310
Colis: 1
Délai de livraison estimé à notre entrepôt: 4-6 weeks
Technical Information
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant TUBE CABLE LUGS KRF/150-16
Marque LAPP
Catégories Cosses de câble
Pays d’origine* DE
Code du système harmonisé 8536 9010 00
ETIM EC001051
Dimension du boulon (métrique) 16
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 4044773202304, 4044773202304
Autres données techniques
Protection de surface Étamé
Section nominale 150 mm²
Téléchargements
Description
Voordelen; Hoge veiligheid en belastbaarheid door hoogwaardig elektrolytkoper Met inspectiegat (vanaf 4 mm²) Toepassing; Vooral voor aansluitingen op aardingsrails en busbars KR:Voor fijn- en meerdradige koperen geleiders (klasse 2 en 5) met een aderdoorsnede van 0,75-10mm² KRT: Voor meerdradige koperen geleiders (klasse 2) met aderdoorsnede van 10 - 1000 mm² KRF: Voor fijndradige koperen geleiders (klasse 2 en 5) met aderdoorsnede van 16 - 800 mm² Max. 48 kV