| État de l’article | Nouveau |
| Nom du fabricant | Table docking station with charging function and control function, housing green, glass cover black |
| Marque | ELTAKO |
| Pays d’origine* | AT |
| * Le pays d'origine réel peut varier selon le lot de livraison. Pour confirmer le pays d'origine spécifique, veuillez contacter votre gestionnaire de compte. | |
| Code du système harmonisé | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Méthode de montage | Modèle sur pied |
| Couleur | Autre |
| Largeur | 175 mm |
| Hauteur | 140 mm |
| Profondeur | 140 mm |
| Convient pour | Autre |
| Niveau d’emballage 1 | 4010312326985, 4010312326985 |
Table docking station with charging function and control function, housing green, glass cover black, USB-C connection, including POE+ injector, Audio output, USB-A output, compatible with many tablets thanks to the sliding charging connector