| État de l’article | Nouveau |
| Nom du fabricant | Rozdzielnica metalowa, podtynkowa, 2x24P, I klasa izolacji |
| Marque | Kanlux |
| ETIM | EC000214 |
| Méthode de montage | Montage encastré (plâtre) |
| Matériau du boîtier | Acier inoxydable |
| Degré de protection (IP) | IP30 |
| Niveau d’emballage 1 | 5905339274656 |
| Couleur | blanc |
| Largeur | 525 mm |
| Hauteur | 407 mm |
| Profondeur | 120 mm |
| Nombre de rangées | 2 |
| Type de couvercle | Porte |
| Largeur en nombre d'espacements modulaires | 24 |
| Type de fermeture | Cylindre |
Concealed switchboards in class I insulation. Door and frame made of metal, plastic covers of modular equipment, metal switchboard tub. As a standard, all housing families are equipped with PE/N bars. Concealed housings are equipped with a frame that is perfectly flush with the mounting surface (it does not protrude excessively above the wall surface). These are 12 cm deep housings, which means that they can be installed on any type of wall provided that housings of class II insulation can be installed in recesses, while housings of class I insulation - in recesses and plasterboard walls.
If it is necessary to provide protection against unauthorised access, an accessory can be used – key lock (KDB-M-KL).