Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-6B-1N-030A-G image 1
Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-6B-1N-030A-G
Ce prix est valable jusqu’au 24.12.26
EAN: 8590125466727
MPN: OEZ:46672
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 8590125466727
Description
In 6 A, Ue AC 230 V, characteristic B, Idn 30 mA, 1+N-pole, width of 1 module, Icn 6 kA, type A-G