Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-13B-1N-030A image 1
Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-13B-1N-030A
Ce prix est valable jusqu’au 24.12.26
EAN: 8590125466642
MPN: OEZ:46664
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant Residual current circuit breaker with overcurrent protection / RCBO LMF-13B-1N-030A
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 8590125466642
Description
In 13 A, Ue AC 230 V, characteristic B, Idn 30 mA, 1+N-pole, width of 1 module, Icn 6 kA, type A