Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT160R-2001-U1-DA91 image 1
Druktransmitter, met spanningsuitgang (3-draads)
EAN: 4047101403077
MPN: 6837693
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)  PT160R-2001-U1-DA91
ETIM EC002990
Température ambiante -30 °C
Sortie analogique 0 V ... 10 V No
Sortie analogique 0 mA ... 20 mA No
Sortie analogique 4 mA ... 20 mA No
Sortie analogique 0 V ... 2 V No
Sortie analogique 0 V ... 5 V No
Sortie analogique 2 V ... 10 V No
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 4047101403077, 4047101403077
Téléchargements
Description
Druktransmitter, met spanningsuitgang (3-draads), Bedrijfsspanning 12…33 VDC, Volledig gelaste metalen meetcel, drukbereik 0 … 160 bar rel., 12 … 33 VDC, Analoge uitgang 0…10 V, Procesaansluiting G1/4", binnendraad, vooraan afdichtend, Apparaat met stekker, DIN EN 175301-803-A