Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 image 1
Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 image 2
Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 thumbnail 1
Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 thumbnail 2
Druktransmitter, met spanningsuitgang (3-draads)
Commande uniquement
Prix (hors TVA):
Ce prix est valable jusqu’au 24.12.26
EAN: 4047101416640
MPN: 6837733
Colis: 1
Délai de livraison estimé à notre entrepôt: 4-6 weeks
Technical Information
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)  PT10R-2043-U1-H1141
Marque TURCK
Catégories Capteurs de pression
Pays d’origine* CH
Code du système harmonisé 9026 2020 00
ETIM EC002990
Température ambiante -30 °C
Sortie analogique 0 V ... 10 V No
Sortie analogique 0 mA ... 20 mA No
Sortie analogique 4 mA ... 20 mA No
Sortie analogique 0 V ... 2 V No
Sortie analogique 0 V ... 5 V No
Sortie analogique 2 V ... 10 V No
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 4047101416640, 4047101416640
Téléchargements
Description
Druktransmitter, met spanningsuitgang (3-draads), Bedrijfsspanning 12…33 VDC, Volledig gelaste metalen meetcel, drukbereik 0 … 10 bar rel., 12 … 33 VDC, Analoge uitgang 0…10 V, Procesaansluiting G1/2", buitendraad, vooraan afdichtend, Apparaat met stekker, M12 × 1