Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT10R-1004-I2-WM0.5 image 1
Prix (hors TVA):
Ce prix est valable jusqu’au 24.12.26
EAN: 4047101431827
MPN: 6837729
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT10R-1004-I2-WM0.5
ETIM EC002990
Température ambiante -30 °C
Sortie analogique 0 V ... 10 V No
Sortie analogique 0 mA ... 20 mA No
Sortie analogique 4 mA ... 20 mA No
Sortie analogique 0 V ... 2 V No
Sortie analogique 0 V ... 5 V No
Sortie analogique 2 V ... 10 V No
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 4047101431827, 4047101431827
Téléchargements
Description
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads), Bedrijfsspanning 7…33 VDC, Keramische meetcel, Compacte en robuuste constructie, Uitstekende EMC-eigenschappen, drukbereik 0 … 10 bar rel., 7 … 33 VDC, Analoge uitgang 4 … 20 mA, Procesaansluiting G1/4″ buitendraad (afdichting aan achterzijde) conform DIN EN ISO 1179-2 met afdichtring met FPM-profiel, Kabelapparaat, litzedraden met open uiteinde