Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT100R-2008-I2-H1143/X image 1
EAN: 4047101403008
MPN: 6837686
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT100R-2008-I2-H1143/X
ETIM EC002990
Température ambiante -30 °C
Sortie analogique 0 V ... 10 V No
Sortie analogique 0 mA ... 20 mA No
Sortie analogique 4 mA ... 20 mA No
Sortie analogique 0 V ... 2 V No
Sortie analogique 0 V ... 5 V No
Sortie analogique 2 V ... 10 V No
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 4047101403008, 4047101403008
Téléchargements
Description
Druktransmitter, met stroomuitgang (2-draads), Bedrijfsspanning 7…33 VDC, Volledig gelaste metalen meetcel, Drukbereik 0…100 bar rel., Drukpiekbescherming, 7 … 33 VDC, Analoge uitgang 4 … 20 mA, Procesaansluiting G1/2”, buitendraad, achteraan afdichtend en manometer (combi), Apparaat met stekker, M12 × 1