| État de l’article | Nouveau |
| Nom du fabricant | POWERBALL HCI®-T Excellence 35 W/930 WDL PB Excellence |
| Marque | OSRAM |
| Pays d’origine* | CN |
| * Le pays d'origine réel peut varier selon le lot de livraison. Pour confirmer le pays d'origine spécifique, veuillez contacter votre gestionnaire de compte. | |
| Code du système harmonisé | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Modèle | Clair |
| Douille | G12 |
| Flux lumineux | 4200 lm |
| Longueur totale | 100 mm |
| Indice de rendu des couleurs CRI | 90-100 |
| Diamètre | 20 mm |
| Efficacité de la lampe | 120 lm/W |
| Forme de la lampe | Tube, à une extrémité |
| Tension de la lampe | 90 V |
| Température de couleur | 3000 K |
| Puissance de la lampe | 35 W |
| Désignation de la lampe | T6 |
| Niveau d’emballage 1 | 4052899238640 |
| Niveau d’emballage 2 | 4052899238657 |
| Niveau d’emballage 3 | 4052899238640 |
| Classe d'efficacité énergétique | A+ |
| Protection contre les UV | Yes |
| Position de combustion | Tous |
| Lampe de bronzage | No |
| Matériau tube de décharge | Céramique |
| Luminaire fermé nécessaire | Yes |
| Couleur de la lumière | 930 |
| Couleur de la lumière selon EN 12464-1 | Blanc chaud <3300 K |
| Durée de vie nominale moyenne | 20000 h |
| Consommation d'énergie pondérée en 1000 heures | 42.9 kWh |
Metaal halide lampen met keramische technologie voor gesloten armaturen. Productkenmerken. Keramische POWERBALL® technologie. Lichtkleuren: Warm White (930 WDL), neutraal wit (942 NDL). Kleurweergave-index Ra: ? 90. Gemiddelde levensduur: 20.000 uur (gebruik met E-VSA met 70 400 Hz blokgolfstroom). Gemiddelde levensduur: 15.000 uur (met magnetisch voorschakelapparaat). Gemiddelde levensduur: 16.000 u (35W/942 met E-VSA 70 400 Hz blokgolfstroom). HCI-T 50W alleen voor gebruik met E-VSA met 70 400 Hz blokgolfstroomProductvoordelen. Zeer hoge efficiëntie. Uitstekende kleurweergave. Zeer lange levensduur. Zeer goede kleurstabiliteit. UV-waarden in belangrijke mate onder de maximaal toegelaten limieten conform IEC 61167 dankzij de UV-filterToepassingsgebieden. Winkelinterieurs, etalages. Winkelgalerijen. Foyers, onthaalruimten. Musea, tentoonstellingen. Tentoonstellingshallen en handelsmarkten. Fabrieken en werkplaatsen. Alleen goedgekeurd voor gebruik in gesloten armaturen. Buitengebruik alleen in geschikte armaturen.