| État de l’article | Nouveau |
| Nom du fabricant | LED dimmer 8-105W, designed to work with push buttons. |
| Marque | Kanlux |
| ETIM | EC000025 |
| Fréquence | 50 Hz |
| Tension nominale | 230 V |
| Adapté au degré de protection (IP) | IP20 |
| Niveau d’emballage 1 | 5905339288301 |
| Couleur | blanc |
| Matériau | Plastique |
Kanlux DimGO is a dimmer adapted to LED light sources. It gives you the possibility of controlling the luminous flux of LED light sources. The prerequisite for using the DimGO Kanlux is a power supply adapted to the “trailing/leading edge” adjustment method.