| État de l’article | Nouveau |
| Nom du fabricant | Icon2, Wireless thermostat with display and IR floor sensor, surface-mounted |
| Marque | Danfoss |
| Pays d’origine* | DK |
| * Le pays d'origine réel peut varier selon le lot de livraison. Pour confirmer le pays d'origine spécifique, veuillez contacter votre gestionnaire de compte. | |
| ETIM | EC010927 |
| Méthode de montage | Montage en surface (plâtre) |
| Largeur | 57 mm |
| Modèle | En fonction de la marque |
| Hauteur | 57 mm |
| Profondeur | 16 mm |
| Numéro RAL | 0 |
| Raccordement | Sans fil |
| Avec écran | Yes |
| Diamètre | 0 mm |
| Type d'alimentation | Batterie |
| Antidéflagrant | No |
| Nombre de modules (système de modules) | 0 |
| Consommation d'énergie en mode veille (solstandby) | 0 W |
| Prise en charge IFTTT disponible | No |
| Compatible avec Apple HomeKit | No |
| Compatible avec Google Assistant | Yes |
| Compatible avec Amazon Alexa | Yes |
| Fonctionnement dissimulé | No |
| Tension de contact max. | 0 V |
| Avec récepteur | No |
| Avec circuit d'eau sanitaire | No |
| Nombre de sorties de chauffage | 0 |
| Nombre de sorties de refroidissement | 0 |
| Avec indicateur sonore | No |
| Température lisible | Yes |
| Adapté au chauffage | Yes |
| Charge de contact max. | 0 A |
| Capteur externe | No |
| Différentiel réglable | No |
| Adapté au refroidissement | Yes |
| Niveau d’emballage 1 | 5715162300299 |
Betrouwbare draadloze communicatie
Het draadloze Zigbee 3.0 protocol is het uitgangspuntvan de Danfoss Icon2™ oplossing. Dat is het meest voorkomende en snelstgroeiende protocol voor smart home-oplossingen en maakt gebruik van hetzelfde communicatieprotocol als talloze andere smart home-apparaten wereldwijd.
Montage met magneten
Je hebt nu alle vrijheid, onafhankelijk van leidingen inde muur, om thermostaten precies te plaatsen waar je ze wilt hebben. Druk de magneet gewoon op de gewenste plaats tegen de wand en monteer er de draadlozethermostaten op. Uiteraard zijn de thermostaten ook gewoon met behulp van schroeven aan de wand te bevestigen.