| État de l’article | Nouveau |
| Nom du fabricant | Icon2, 15 kan. hoofdregelaar, 230V motoruitgangen, verwarmen, koelen |
| Marque | Danfoss |
| Pays d’origine* | DK |
| * Le pays d'origine réel peut varier selon le lot de livraison. Pour confirmer le pays d'origine spécifique, veuillez contacter votre gestionnaire de compte. | |
| ETIM | EC010057 |
| Tension d'alimentation | 230 V |
| Tension de sortie | 230 V |
| Puissance maximale par canal | 0 VA |
| Nombre de canaux/zone | 15 |
| Niveau d’emballage 1 | 5715162300169 |
| Largeur | 330 mm |
| Hauteur | 120 mm |
| Profondeur | 54 mm |
| Avec horloge programmable | Yes |
| Type de contact | Contact inverseur (NO/NC) |
| Connexion pour antenne externe | Yes |
| Degré de protection (IP) | IP20 |
| Mise en réseau par radio (standard) | Yes |
| Mise en réseau par radio (en option) | No |
| Contrôle intelligent | No |
| Tension de contact max. | 230 V |
| Avec contact supplémentaire | Yes |
| Fréquence de réception | 0 MHz |
| Adapté au chauffage | Yes |
| Charge de contact max. | 2 A |
| Adapté au refroidissement | Yes |
Eén hoofdregelaar geschikt voor iedere installatie met vloerverwarming en -koeling
Dankzij het all-in-one ontwerp van de Danfoss Icon2™ hoofdregelaar kan zowel bedraad als draadloos de verbinding worden gemaakt metde thermostaten in de vertrekken. de regelaar is voorzien van maar liefst 15 motoruitgangen en aansturing voor pomp, koeling en verwarming.
Hiermee is Icon2™ dus ook prima geschikt om te combineren met warmtepomp-, hybride en WKO-installaties.
Optionele bediening via uw smartphone
Wanneer het gewenst is om het syst