Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws image 2
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws image 3
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws image 4
MD01 thumbnail 1
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws thumbnail 2
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws thumbnail 3
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws thumbnail 4
Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws
Commande uniquement
Prix (hors TVA):
Ce prix est valable jusqu’à épuisement des stocks
EAN: 3606480341335
MPN: LV480875
Colis: 1
Palette: 6
Délai de livraison estimé à notre entrepôt: Sur demande
Technical Information
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant Fuse switch disconnector, FuPacT ISFL1250, 1250A, 3 poles switchable, connection to 185mm busbars, M12 screws
Marque Schneider Electric
Catégories Interrupteurs-sectionneurs à fusibles
ETIM EC001040
Courant permanent nominal Iu 1250 A
Nombre de pôles 3
Degré de protection (IP), face avant IP20
Adapté aux fusibles NH3
Version comme interrupteur principal Yes
Version comme interrupteur de sécurité Yes
Puissance nominale de fonctionnement à AC-23, 400 V 0 kW
Tension nominale maximale de fonctionnement Ue AC 690 V