FER7512P-F PP SGLFER 0.75X12 FRENCH LTBL 18AWG image 1
FER7512P-F PP SGLFER 0.75X12 FRENCH LTBL 18AWG image 2
FER7512P-F PP SGLFER 0.75X12 FRENCH LTBL 18AWG thumbnail 1
FER7512P-F PP SGLFER 0.75X12 FRENCH LTBL 18AWG thumbnail 2
FER7512P-F PP SGLFER 0.75X12 FRENCH LTBL 18AWG
EAN: 5415022481556
MPN: 7TCA301140R0295
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant FER7512P-F PP SGLFER 0.75X12 FRENCH LTBL 18AWG
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 5415022481556
Description
Polypropylene Single Ferrule, French Light Blue, 0.75mm², 18 AWG, Total Length 18mm/0.71 Inch, Pin Length 12mm/0.47 Inch, Pin Diameter 1.2mm/0.05 Inch, Base Diameter 2.8mm/0.11 Inch, Tin-Plated, Copper