FER7510P-SG PP SGLFER 0.75X10 GM WHTE 18AWG SPL image 1
FER7510P-SG PP SGLFER 0.75X10 GM WHTE 18AWG SPL image 2
FER7510P-SG PP SGLFER 0.75X10 GM WHTE 18AWG SPL thumbnail 1
FER7510P-SG PP SGLFER 0.75X10 GM WHTE 18AWG SPL thumbnail 2
FER7510P-SG PP SGLFER 0.75X10 GM WHTE 18AWG SPL
EAN: 5415022482935
MPN: 7TCA301140R0411
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant FER7510P-SG PP SGLFER 0.75X10 GM WHTE 18AWG SPL
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 5415022482935
Description
Special Polypropylene Single Ferrule, German White, 0.75mm², 18 AWG, Total Length 16mm/0.63 Inch, Pin Length 10mm/0.39 Inch, Pin Diameter 1.2mm/0.05 Inch, Base Diameter 3.4mm/0.13 Inch, Tin-Plated, Copper