| État de l’article | Nouveau |
| Nom du fabricant | Interior Fitting System ED139P4 88×16×34.5MM |
| Marque | ABB |
| Catégories |
Assembly Accessories and Parts
|
| Code du système harmonisé | 3926 9097 00 |
| Type d'accessoire/de pièce de rechange | Autre |
| Matériau | Plastique |
| Niveau d’emballage 1 | 4011617626046 |
| Niveau d’emballage 2 | 4011617626046 |
| Largeur | 16 mm |
| Hauteur | 88 mm |
| Profondeur | 34.5 mm |
Cover bracket, 88 mm high, for mounting (inserting, turning) on EDF and WR profile rails, as well as for latching a partition wall on; to be used when installing devices at greater depths or with busbar systems; packaging unit — 4 pieces.