| État de l’article | Nouveau |
| Nom du fabricant | EASY LIM RF MINI RGB SLAVE, 12V/DC and 24V/DC |
| Marque | SLV |
| Pays d’origine* | CN |
| * Le pays d'origine réel peut varier selon le lot de livraison. Pour confirmer le pays d'origine spécifique, veuillez contacter votre gestionnaire de compte. | |
| Code du système harmonisé | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC002710 |
| Largeur | 12 mm |
| Hauteur | 5 mm |
| Boîtier | Boîtier en plastique |
| Longueur de la prise | 33 mm |
| Tension de sortie | 12 V |
| Puissance de sortie | 16.5 W |
| Degré de protection (IP) | IP20 |
| Adapté à un courant constant | No |
| Adapté à une tension constante | Yes |
| Pas de fonction de gradation | Yes |
| Niveau d’emballage 1 | 4024163136334 |
| Classe de protection | III |
| Diamètre | 0 mm |
| Adapté à l'utilisation en extérieur | No |
| Adapté à la tension continue (côté primaire) | No |
| Puissance lumineuse constante (CLO) | No |
| Prise en charge IFTTT disponible | No |
| Gradation 0-10 V | No |
| Gradation 1-10 V | No |
| Gradation DALI | No |
| Gradation DMX | No |
| Potentiomètre de gradation (intégré) | No |
| Gradation GPRS | No |
| Dimming LineSwitch | No |
| Système de gradation propre au fabricant | No |
| Dimming modulation de la tension secteur | No |
| Coupure de la phase de gradation | No |
| Phase de coupure de la gradation | No |
| Gradation programmable | No |
| Gradation RF | No |
| Dimming Sine Wave Reduction (réduction de l'onde sinusoïdale) | No |
| Dimming Touch and Dim | No |
| Gradation Zigbee | No |
| Gradation par bouton-poussoir | No |
| Gradation DSI | No |
| Compatible avec Apple HomeKit | No |
| Compatible avec Google Assistant | No |
| Compatible avec Amazon Alexa | No |
German company SLV - one of the leading European manufacturers of lighting equipment, which includes a proposal of the light bulb, technical, decorative, outdoor and LED lighting. SLV company lamps collection is an example of elegance, rigor and impeccable German quality. A varied assortment will appeal not only for the simple customer , but for professional designers too. The company's SLV motto - «Quality for a reasonable price"" At this moment the company SLV equipment is used at more than 80 countries, at 23 of them company has exclusive representatives. SLV Bulbs are characterized with high luminous efficiency, long life, energy saving, and high quality. Company are constantly searching for new solutions in internal and external lighting creation. This brought to SLV brand worldwide fame and recognition.