DEVICE CONNECTOR RST25I5S6B1 M01V BG03 image 1
DEVICE CONNECTOR RST25I5S6B1 M01V BG03
Commande uniquement
Prix (hors TVA):
Ce prix est valable jusqu’au 24.12.26
EAN: 4049088167560
MPN: 99.577.0000.7
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant DEVICE CONNECTOR RST25I5S6B1 M01V BG03
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 4049088167560
Description
RST® CLASSIC device connector, standard, straight, M25, number of poles 5, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 25 A, color of coding/ contact carrier concrete grey