DEVICE CONNECTOR RST25I5S B1 M91 BG03 image 1
DEVICE CONNECTOR RST25I5S B1 M91 BG03
Commande uniquement Quantité minimale de commande: 100
Prix (hors TVA):
Ce prix est valable jusqu’au 24.12.26
EAN: 4015573913868
MPN: 96.053.6254.3
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant DEVICE CONNECTOR RST25I5S B1 M91 BG03
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 4015573913868
Description
RST® CLASSIC device connector, modular, angled 90°, M25, number of poles 5, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 25 A, color of coding/ contact carrier concrete grey