DEVICE CONNECTOR RST20I5C B1 M00 SW image 1
DEVICE CONNECTOR RST20I5C B1 M00 SW
Ce prix est valable jusqu’au 24.12.26
EAN: 4015573933361
MPN: 96.151.2053.1
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant DEVICE CONNECTOR RST20I5C B1 M00 SW
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 4015573933361
Description
RST® CLASSIC device connector, modular, straight, M20, number of poles 5, model female, connection type crimp, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 20 A, color of coding/ contact carrier black