DEVICE CONNECTOR GST15I5S B1 R WW BL02 image 1
DEVICE CONNECTOR GST15I5S B1 R WW BL02
Ce prix est valable jusqu’au 24.12.26
EAN: 4015573916197
MPN: 91.951.9353.0
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant DEVICE CONNECTOR GST15I5S B1 R WW BL02
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 4015573916197
Description
gesis® MINI device connector, snap-in, housing material thickness: 0.5 - 1.5 mm, number of poles 5, model female, connection type screw connection, rated voltage 50 V, rated current 13 A, color of coding/ contact carrier light blue