DEVICE CONNECTOR GST15I3S S1 R WS image 1
DEVICE CONNECTOR GST15I3S S1 R WS
Ce prix est valable jusqu’au 24.12.26
EAN: 4015573833852
MPN: 91.932.9053.0
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant DEVICE CONNECTOR GST15I3S S1 R WS
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 4015573833852
Description
gesis® MINI device connector, snap-in, housing material thickness: 0.5 - 1.5 mm, number of poles 3, model male, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 16 A, color of coding/ contact carrier white