CONNECTOR RST20I3SXS1 ZR1 V SW image 1
CONNECTOR RST20I3SXS1 ZR1 V SW
Commande uniquement
Prix (hors TVA):
Ce prix est valable jusqu’au 24.12.26
EAN: 4049088011320
MPN: X6.032.4053.1
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant CONNECTOR RST20I3SXS1 ZR1 V SW
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 4049088011320
Description
RST® CLASSIC ATEX connector, straight, number of poles 3, male, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier black