CONNECTOR RST20I3S S1 ZR2 V SW image 1
CONNECTOR RST20I3S S1 ZR2 V SW
Commande uniquement
Prix (hors TVA):
Ce prix est valable jusqu’au 24.12.26
EAN: 4015573769724
MPN: 96.032.4153.1
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant CONNECTOR RST20I3S S1 ZR2 V SW
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 4015573769724
Description
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, male, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 10 - 14 mm, color of coding/ contact carrier black