CONNECTOR RST20I3F B2 ZRX SW image 1
CONNECTOR RST20I3F B2 ZRX SW
Commande uniquement Quantité minimale de commande: 100
Prix (hors TVA):
Ce prix est valable jusqu’au 24.12.26
EAN: 4015573769380
MPN: 96.031.0253.1
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant CONNECTOR RST20I3F B2 ZRX SW
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 4015573769380
Description
RST® CLASSIC connector, splitter connector, number of poles 3, female, connection type spring clamp connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier black