CONNECTOR RST20I3C B1 ZR1 SW image 1
CONNECTOR RST20I3C B1 ZR1 SW
Commande uniquement
Prix (hors TVA):
Ce prix est valable jusqu’au 24.12.26
EAN: 4015573795297
MPN: 96.131.0053.1
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant CONNECTOR RST20I3C B1 ZR1 SW
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 4015573795297
Description
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, female, connection type crimp, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier black