| État de l’article | Nouveau |
| Nom du fabricant | CMH-TC G8.5 70W/942 15000hrs |
| Marque | noname |
| Code du système harmonisé | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Douille | G8.5 |
| Flux lumineux | 6200 lm |
| Tension de la lampe | 90 V |
| Température de couleur | 4200 K |
| Niveau d’emballage 1 | 0043168263498 |
Produkta prieksrocibas: • Lieliska krasu atveidosana Pielietojums: • Veikali • Lielveikali un supermarketi • Sabiedriskas ekas
Product name: GE CMH70/TC/UVC/U/942/G8.5 | 70W G8.5 4200K
Rated luminous flux [Lm]: 6200
Luminous efficacy [Lm/W]: 89
D1 [mm]: 14.5
A [mm]: 85
Product code: #JN20195
EAN code: 0043168263498
Pieces per unit: 1
Life time [h]: 15000
Colour rendering index [Ra]: 83