3 f. stepper motor BRS3, M=2.26 Nm, 325 Vss, IP56, centering 60 mm, smooth shaft 12 mm, connector. (BRS397WB60ACA) image 1
3 f. stepper motor BRS3, M=2.26 Nm, 325 Vss, IP56, centering 60 mm, smooth shaft 12 mm, connector. (BRS397WB60ACA)
Commande uniquement
Prix (hors TVA):
Ce prix est valable jusqu’au 01.01.99
EAN: 3606485151007
MPN: BRS397WB60ACA
Colis: 1
Délai de livraison estimé à notre entrepôt: 4-6 weeks
Technical Information
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant 3 f. stepper motor BRS3, M=2.26 Nm, 325 Vss, IP56, centering 60 mm, smooth shaft 12 mm, connector. (BRS397WB60ACA)