2FER7510P-G PP TWFER 2X0.75 GERMAN WHTE 2X18 image 1
2FER7510P-G PP TWFER 2X0.75 GERMAN WHTE 2X18 image 2
2FER7510P-G PP TWFER 2X0.75 GERMAN WHTE 2X18 thumbnail 1
2FER7510P-G PP TWFER 2X0.75 GERMAN WHTE 2X18 thumbnail 2
2FER7510P-G PP TWFER 2X0.75 GERMAN WHTE 2X18
EAN: 5415022481990
MPN: 7TCA301140R0334
État de l’article Nouveau
Nom du fabricant 2FER7510P-G PP TWFER 2X0.75 GERMAN WHTE 2X18
Détails d’emballage
Niveau d’emballage 1 5415022481990
Description
Polypropylene Twin Ferrule, German White, 2x0.75mm², 2x18 AWG, Total Length 16mm/0.63 Inch, Pin Length 10mm/0.39 Inch, Pin Diameter 1.7mm/0.07 Inch, Base Diameter 5.5mm/0.22 Inch, Tin-Plated, Copper