| Item condition | New |
| Manufacture name | MST SON-T PIA Plus 100W E40 1SL/12 |
| Brand | PHILIPS |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC000821 |
| Socket | E40 |
| Luminous flux | 10600 lm |
| Colour temperature | 2000 K |
| Lamp power | 100 W |
| Packing level 1 | 8718291180715 |