| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PPS TABLE - Workbench |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
Workshop Machinery
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9403 2080 00 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4017918166588 |
| RAL numurs | 0 |
| Materiāla biezums | 0 mm |
| Diametrs | 0 mm |