| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PPS CD M - Cable duct cutter |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8207 3090 00 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Griešanas biezums regulējams līdz | 0 mm |
| Jaudas reitings | 0 W |
| Naža diametrs | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4017918895204, 4017918895204 |