| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | cassette stainless steel Q06 co ht 28mm |
| Zīmols | Hager |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002603 |
| Modelis | Kvadrātveida |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Caurules izejas veids | Grozāms |
| Min. iebūvēts dziļums | 100 mm |
| Materiāla caurules izvads | Nerūsējošais tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012002245538, 4012002245538 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012002245538 |
| Nominālā dimensija | 200 mm |
| Iebūvējamo ierīču skaits | 6 |
| Ierīces krūzīšu skaits | 2 |
| Cauruļu izvadu skaits | 1 |
| Grīdas apkope | Sausais |
| Iebūvētais platums | 200 mm |
| Krāsu caurules izvads | Pelēks |
| Šasijas daļa ierīču krūzēm | Yes |
| Kasetes augstums | 28 mm |
| Iebūvētais garums | 200 mm |
| Grīdas seguma padziļinājuma dziļums | 23 mm |