| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | outlet box for 3 Rastec-devices for supply-units Q06/R06/E09/R10 right |
| Zīmols | Berker |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000119 |
| Iebūvējamo ierīču skaits | 3 |
| Caurules ieplūdes atveru skaits | 4 |
| Materiāls | Poliamīds (PA) |
| Montāžas metodes uzstādīšanas vienība | Snap |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012002246672 |
| Platums | 75 mm |
| Modelis | Krūzītes forma |
| Dziļums | 41 mm |
| Garums | 171 mm |
| Slodzi mazina skaits | 4 |