Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT160R-2001-U1-DA91 image 1
Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)  PT160R-2001-U1-DA91
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until next price list or while stock lasts
EAN: 4047101403077
MPN: 6837693
Item condition New
Manufacture name Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)  PT160R-2001-U1-DA91
ETIM EC002990
Ambient temperature -30 °C
Analogue output 0 V ... 10 V No
Analogue output 0 mA ... 20 mA No
Analogue output 4 mA ... 20 mA No
Analogue output 0 V ... 2 V No
Analogue output 0 V ... 5 V No
Analogue output 2 V ... 10 V No
Packing details
Packing level 1 4047101403077, 4047101403077
Downloads
Description
Druktransmitter, met spanningsuitgang (3-draads), Bedrijfsspanning 12…33 VDC, Volledig gelaste metalen meetcel, drukbereik 0 … 160 bar rel., 12 … 33 VDC, Analoge uitgang 0…10 V, Procesaansluiting G1/4", binnendraad, vooraan afdichtend, Apparaat met stekker, DIN EN 175301-803-A