Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT100R-2008-U1-H1143/X image 1
Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)  PT100R-2008-U1-H1143/X
EAN: 4047101402827
MPN: 6837668
Item condition New
Manufacture name Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)  PT100R-2008-U1-H1143/X
ETIM EC002990
Ambient temperature -30 °C
Analogue output 0 V ... 10 V No
Analogue output 0 mA ... 20 mA No
Analogue output 4 mA ... 20 mA No
Analogue output 0 V ... 2 V No
Analogue output 0 V ... 5 V No
Analogue output 2 V ... 10 V No
Packing details
Packing level 1 4047101402827, 4047101402827
Downloads
Description
Druktransmitter, met spanningsuitgang (3-draads), Bedrijfsspanning 12…33 VDC, Volledig gelaste metalen meetcel, Drukbereik 0…100 bar rel., Drukpiekbescherming, 12 … 33 VDC, Analoge uitgang 0…10 V, Procesaansluiting G1/2”, buitendraad, achteraan afdichtend en manometer (combi), Apparaat met stekker, M12 × 1