Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT40V-1049-I2-H1141 image 1
Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT40V-1049-I2-H1141
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 4047101414639
MPN: 6837710
Item condition New
Manufacture name Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT40V-1049-I2-H1141
ETIM EC002990
Ambient temperature -30 °C
Analogue output 0 V ... 10 V No
Analogue output 0 mA ... 20 mA No
Analogue output 4 mA ... 20 mA No
Analogue output 0 V ... 2 V No
Analogue output 0 V ... 5 V No
Analogue output 2 V ... 10 V No
Packing details
Packing level 1 4047101414639, 4047101414639
Downloads
Description
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads), Bedrijfsspanning 7…33 VDC, Keramische meetcel, Compacte en robuuste constructie, Uitstekende EMC-eigenschappen, drukbereik -1 … 40 bar rel., 7 … 33 VDC, Analoge uitgang 4 … 20 mA, Procesaansluiting G3/8" buitendraad, Apparaat met stekker, M12 × 1