Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT16R-1003-I2-H1143 image 1
Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT16R-1003-I2-H1143
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until next price list or while stock lasts
EAN: 4047101403756
MPN: 6837699
Item condition New
Manufacture name Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT16R-1003-I2-H1143
ETIM EC002990
Ambient temperature -30 °C
Analogue output 0 V ... 10 V No
Analogue output 0 mA ... 20 mA No
Analogue output 4 mA ... 20 mA No
Analogue output 0 V ... 2 V No
Analogue output 0 V ... 5 V No
Analogue output 2 V ... 10 V No
Packing details
Packing level 1 4047101403756, 4047101403756
Downloads
Description
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads), Bedrijfsspanning 7…33 VDC, Keramische meetcel, Compacte en robuuste constructie, Uitstekende EMC-eigenschappen, drukbereik 0 … 16 bar rel., 7 … 33 VDC, Analoge uitgang 4 … 20 mA, Procesaansluiting 1/4"-18 NPT buitendraad, Apparaat met stekker, M12 × 1