Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT10R-1004-I2-WM0.5 image 1
Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT10R-1004-I2-WM0.5
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 4047101431827
MPN: 6837729
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT10R-1004-I2-WM0.5
Brand TURCK
Categories Pressure Sensors
Country of origin* CH
Harmonized System Code 9026 2020 00
ETIM EC002990
Ambient temperature -30 °C
Analogue output 0 V ... 10 V No
Analogue output 0 mA ... 20 mA No
Analogue output 4 mA ... 20 mA No
Analogue output 0 V ... 2 V No
Analogue output 0 V ... 5 V No
Analogue output 2 V ... 10 V No
Packing details
Packing level 1 4047101431827, 4047101431827
Downloads
Description
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads), Bedrijfsspanning 7…33 VDC, Keramische meetcel, Compacte en robuuste constructie, Uitstekende EMC-eigenschappen, drukbereik 0 … 10 bar rel., 7 … 33 VDC, Analoge uitgang 4 … 20 mA, Procesaansluiting G1/4″ buitendraad (afdichting aan achterzijde) conform DIN EN ISO 1179-2 met afdichtring met FPM-profiel, Kabelapparaat, litzedraden met open uiteinde