Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT100R-2008-I2-H1143/X image 1
Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT100R-2008-I2-H1143/X
EAN: 4047101403008
MPN: 6837686
Item condition New
Manufacture name Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT100R-2008-I2-H1143/X
ETIM EC002990
Ambient temperature -30 °C
Analogue output 0 V ... 10 V No
Analogue output 0 mA ... 20 mA No
Analogue output 4 mA ... 20 mA No
Analogue output 0 V ... 2 V No
Analogue output 0 V ... 5 V No
Analogue output 2 V ... 10 V No
Packing details
Packing level 1 4047101403008, 4047101403008
Downloads
Description
Druktransmitter, met stroomuitgang (2-draads), Bedrijfsspanning 7…33 VDC, Volledig gelaste metalen meetcel, Drukbereik 0…100 bar rel., Drukpiekbescherming, 7 … 33 VDC, Analoge uitgang 4 … 20 mA, Procesaansluiting G1/2”, buitendraad, achteraan afdichtend en manometer (combi), Apparaat met stekker, M12 × 1