| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZXM2522 30 mm x 774 mm x 10 mm , 4 |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Kopne
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9001 00 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Nominālā strāva In | 630 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011617433187 |
| Platums | 10 mm |
| Modelis | Plakanā |
| Augstums | 30 mm |
| Elastīgs | No |
| Garums | 774 mm |