| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZXM2350 30 mm x 595 mm x 10 mm , 3 |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Kopne
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9001 00 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Nominālā strāva In | 630 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011617427766 |
| Platums | 10 mm |
| Modelis | Plakanā |
| Augstums | 30 mm |
| Elastīgs | FALSE |
| Garums | 595 mm |