| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZXM2057 12 mm x 1445 mm x 10 mm , 6 |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Kopne
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9001 00 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Nominālā strāva In | 360 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011617428275 |
| Platums | 10 mm |
| Modelis | Plakanā |
| Augstums | 12 mm |
| Elastīgs | FALSE |
| Garums | 1445 mm |