| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZXM2024 30 mm x 1434 mm x 5 mm , 6 |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Kopne
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9001 00 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Nominālā strāva In | 440 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011617428176 |
| Platums | 5 mm |
| Modelis | Plakanā |
| Augstums | 30 mm |
| Elastīgs | FALSE |
| Garums | 1434 mm |