| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZX386T Partition ZP TwinLine/TriLine system part for CombiLine |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8547 2000 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Stiprinājuma detaļas/komplekts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011617473213, 4011617473213 |
| Platums | 277 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Dziļums | 14 mm |