| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZX383P50 Mounting element eHz on EDF, 50 pieces System part for CombiLine |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Stiprinājuma detaļas/komplekts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011617473022, 4011617473022 |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Dziļums | 35 mm |