| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZSD-2T/095 Eaton Metering Board ZSD meter cabinet equipped |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000262 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Nominālā strāva | 0 A |
| Skaitītāju skapju skaits | 3 |
| Apakšējā savienojuma vieta | Ar autobusu joslu 4-polu |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP31 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015082568924 |
| Platums | 800 mm |
| Modelis | 1 stāvs |
| Augstums | 950 mm |
| Dziļums | 225 mm |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Iebūvēts dziļums | 225 mm |
| Lauku skaits | 3 |
| Iebūvētais augstums | 950 mm |
| Iebūvētais platums | 800 mm |
| Materiāls | Tērauda plāksne |
| TSG paneļu skaits | 0 |
| Izplatītāja rindu skaits | 3 |