| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZP55 Enclosure accessories, 94 mm x 95 mm x 25 mm |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Busbar Systems and Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Stabu skaits | 2 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011617385363 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4011617385363 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Savienojuma veids | Skrūvēšana |
| Sazinieties ar seifu | Yes |