| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZOCCOLO CON MORSETTI A BUSSOLA 1P S.46 |
| Zīmols | FINDER |
| ETIM | EC001456 |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā cepures sliede) 35 mm |
| Iespējama funkcijas paplašināšana | Yes |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Tapu skaits | 5 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823392707 |
| Platums | 15.8 mm |
| Augstums | 82.9 mm |
| Dziļums | 67.1 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |